Корзина
1045 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 19.08.2017 до 20.08.2017, будут обработаны позже. С 21.08.2017 компания продолжит работу в обычном режиме.

Заміна матриці (экрану) ноутбука.

21.11.13

Заміна матриці ( экрану) ноутбука в Коростені

Ми виробляємо заміну матриці ноутбука в Коростені з вашою деталлю ( матрицею ) і в разі замовлення матриці через наш сервісний центр . Для нас важливо надати вам послугу ремонту а не продати деталь саме з цього ми пропонуємо всім бажаючим приходити зі своїми деталями і сплатити тільки їх установку. Установка або заміна матриці на ноутбук може бути здійснена на протязі від одного робочого дня до п'яти днів у звісімості від наявності матриць на складі .

Проводимо заміну матриць всіх виробників ноубуков : Acer , Asus , Sony Vaio , Hp , Toshiba , Benq , IBM , Samsung , Roverbook , Fujitsu , Msi , Apple , Bliss .

Як самостійно визначити яка матриця у Вас стоїть ?

1 . Потрібно зайти в будь-яку пошукову систему , набрати модель Вашого ноутбука , перейти на будь Інтерет -магазин або портал .

2 . Знайти в описі розмір екрану від 7,0 до 18,4 , наприклад 14,1 15,4 17,0 і т.д. Переглянути дозвіл екрна 1280х800 , 1366х768 , 1440х900 і т.д. Визначити яка підсвічування у ноутбука світлодіодна або лампова .

Якщо Вам неудалось самостійно розібратися , повідомте менеджеру точну модель Вашого ноутбука.

Якщо у Вас рідкісна матриця Ви можете зробити замовлення , середній час доставки 7-10 днів. Наявність екранів для ноутбуків уточнюйте у менеджера по телефону ( 093 ) 050-10-03

У сучасних ноутбуках можуть бути встановлені різні матриці , відрізняються вони як технологіями виготовлення , так і розмірами (зазвичай вимірюваними в дюймах ) , бувають ламповими і світлодіодними . Умовно матриці для ноутбуків діляться на екрани з глянцевою та екрани з матовою поверхнею. Крім того , вони можуть мати стандартне і високий дозвіл . Так , стандартною роздільною здатністю 1280х800 і високим дозволом 1920х1200 є для матриці ноутбука 15,4 " , а стандартне дозвіл 1024х768 і високий дозвіл 1600х1200 або 1400х1050 - це для матриці ноутбука 15" .

Якість LCD екранів для ноутбуків

Заміна екранів для ноутбуків здійснюється нами тільки на екрани найвищої якості, які використовуються виробниками ноутбуків в останніх моделях. Виробництво LCD екранів для ноутбуків - це досить складний і трудомісткий процес , тому і підробити їх практично неможливо.

Заміна матриці на ноутбуці - процедура , що не займає багато часу. Але деякі компанії (Sony , Sharp , Apple) використовують рідкісні типи матриць , тому заміна матриці ноутбука цих виробників вимагає значно більше часу. У разі виходу з ладу матриці не варто самостійно виробляти таку процедуру , як заміна дисплея ноутбука. Заміна екрану повинна проводитися тільки в спеціалізованому сервіс- центрі .

Розповімо більш детально про екран на ноутбуці :

Матриці для ноутбуків виробляють такі великі корпорації , як AUO , Chi - Mei , Toshiba , Chunghwa , Hannstar , Samsung , LG Phillips , Sharp - це всесвітньо відомі постачальники електронних деталей.

Найскладнішим і дорогим елементом у пристрої ноутбука є матриця , і в разі механічних пошкоджень можлива тільки заміна матриці , так як ремонту вона не підлягає. LCD ( Liquid Crystal Display ) являє собою рідкокристалічний монітор , який зроблений з речовини, що знаходиться в рідкому стані і володіє оптичними властивостями. Саме рідкі кристали і складають основу матриці .

У плані відмовостійкості матриця - дуже надійна деталь ноутбука , вивести її з ладу можна тільки шляхом механічного пошкодження , тому поводитися з ноутбуком слід дуже дбайливо. Найчастіші причини пошкодження матриці , після яких потрібна заміна дисплея ноутбука - це забування різних предметів на клавіатурі , падіння ноутбука або попадання на матрицю значної кількості вологи. У подібних випадках краще довіритися кваліфікованим фахівцям , які зроблять заміну матриці , за всіма параметрами відповідну конфігурації вашого ноутбука. Помилка , яку допускають багато користувачів , полягає в тому , що при механічному пошкодженні дисплея вони відразу ж ідуть купувати новий ноутбук.

Таким чином можна з великою впевненістю припустити , що ламаються матриці ноутбуків , виключно , отримуючи механічне пошкодження .

До найбільш частих причин пошкодження екрану відносяться:

- Падіння ;
- Використання ноутбука в якості сидіння ;
- забудькуватість

Так само не варто забувати і про людський фактор і не уважність . Часто забута на клавіатурі флешка або авторучка і закрита кришка ноутбука зроблять велику терщіну на дисплеї вашого пристрою.

Причини поломки можуть бути різні , але пам'ятайте , що будь-яку матрицю можна замінити . Причому , заміна матриць жодним чином не позначиться на якості роботи вашого ноутбука.

Найпоширеніші помилки:

Вийшла з ладу лампа підсвічування.
Симптоми : інформація на екрані погано помітна або взагалі зникла.
Ремонт: заміна лампи , плати або всієї матриці .
Несправність контролера матриці
Симптоми : зображення блимає , передається не з однаковою частотою
Ремонт: заміна плати контролера . Іноді заміна з'єднувального шлейфу матриці .
Вихід з ладу плати харчування дешифратора
Симптоми : повністю відсутнє зображення на деяких ділянках екрана.Ремонт :
Заміна плати .

Найчастішими причинами ушкодженнями матриці ноутбука є механічні пошкодження .
У цьому випадку , найчастіше проводити ремонт матриці ноутбука не доцільно , простіше а часто і дешевше ,
становіть нову. Наш центр надає повний спектр послуг з ремонту, заміни матриць , екранів ноутбуків.

Пам'ятайте ! - Заміна матриці на ноутбуці жодною мірою не позначиться на якості його роботи ! Але в теж час не правильна установка і не вміння поводитися з електронікою може провести до замикань і пошкодження вашого ноутбука.Самостоятельная заміна матриці на вашому ноутбуці може проізодітся на ваш страх і ризик.

Рекомендовано робити заміну матриць в умовах сервісного центру при наявності відповідного обладнання та інструментів.

Самостійна заміна матриці ноутбука автоматично лешет вас гарантії на устіройство і подальшого гарантійного обслуговування.

У нас Ви можете купити або встановити матрицю для будь-яких ноутбуків : матриця для ноутбука acer , матриця для ноутбука asus , матриця для ноутбука toshiba , матриця для ноутбука sony vaio , матриці для hp , toshiba , dell , samsung , msi , lenovo ibm .

Якщо Ви не знайшли свою матрицю для ноутбука зверніться за телефоном ( 093 ) 050-10-03 , менеджер підкаже Вам , як скоро вона може бути встановлена.