Корзина
1045 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 19.08.2017 до 20.08.2017, будут обработаны позже. С 21.08.2017 компания продолжит работу в обычном режиме.

Ремонт та налаштування ноутбуків.

21.11.13

Якщо справно служив вам ноутбук раптом перестав стабільно працювати або включатися і подавати ознаки «життя» , кращий спосіб - звернутися до фахівців з ремонту ноутбуків.

Фахівці комп'ютерного сервісу IMK оперативно і якісно відновлять роботу ноутбука з виїздом до вас додому або в офіс , а в складних випадках запропонують доставити ноутбук в спеціалізований сервісний центр з ремонту ноутбуків. Ми пропонуємо скористатися нашим досвідом і сучасними методами діагностики та усунення несправностей.

Комп'ютерний сервіс IMK пропонує вам професійний ремонт ноутбуків. Всі види робіт здійснюються максимально якісно і швидко

Ремонт ноутбуків будь-яких виробників

Завдяки партнерським відносинам з провідними виробниками ноутбуків і наявності великого складу комплектуючих наша компанія надає послуги з ремонту та налаштування ноутбуків будь-яких виробників і марок . Ремонт та налаштування ноутбуків виконуються як вдома , так і в спеціалізованому сервісному центрі .

Спеціаліст з ремонту ноутбуків виконує:

профілактичні роботи , чистка ;
діагностика , виявлення несправності;
установка операційної системи , різних користувацьких і прикладних програм;
налаштування програм , усунення програмних збоїв ;
установка драйверів ;
установка спеціалізованого програмного забезпечення ( за попереднім погодженням ) ;
відновлення даних на жорсткому диску;
зняття забутих паролів;
видалення вірусів , антивірусна профілактика ;
підключення периферійних пристроїв (звукові колонки , миша і зовнішня клавіатура , різні аксесуари , КПК, мобільний телефон і т.п. ) ;
заміна зовнішнього блоку живлення ;
встановлення / заміна DVD- ROM, CD - ROM на ноутбуки ;
встановлення / заміна жорстких дисків на диски більшої ємності зі збереженням даних ;
заміна процесора ;
збільшення обсягу оперативної пам'яті , заміна пам'яті.

Ми здійснюємо ремонт ноутбуків всіх марок: Toshiba , Acer , IBM , SONY , Fujitsu -Siemens , Dell , HP , Compaq , Samsung , iRU , Asus , Asus , Mitac , RoverBook , Gateway та ін Виробляємо обслуговування ноутбука і периферії , заміну батарей живлення , установку додаткових модулів.

Ремонт ноутбуків в сервісному центрі

Складний електромеханічний ремонт ноутбуків , що вимагає особливої ​​технологічного устаткування, або несправність яких неможливо визначити на місці (плаваюча помилка) , виконується тільки в стаціонарному сервісному центрі по ремонту ноутбуків.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте нашим фахівцям за тел. ( 093 ) 050-10-03