102 рекомендации 58 отзывов
(93)
Контакты
Интернет магазины комплектующих для планшетных пк и ноутбуков «IMK»
Знак означает что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
 • Телефон:
  (93) , Life
  (68) , Kyivstar
  (95) , MTC
 • Контактное лицо:
 • Адрес:
  Дзержинського, Коростень, 11500, Украина
 • Email:
 • ICQ:
 • Skype:
График работы
День Время работы Перерыв
Понедельник 10:00 — 18:00
Вторник 10:00 — 18:00
Среда 10:00 — 18:00
Четверг 10:00 — 18:00
Пятница 10:00 — 18:00
Суббота 10:00 — 15:00
Воскресенье Выходной

* Время указано для региона: Украина, Коростень

Жесткие диски (Накопители) SSD для ноутбуков

Твердотільні диски - більш сучасний аналог стандартних HDD дисків

 Це никак не дивно, адже останні вичерпали власні можливості і перспективи около сфері підвищення швидкодії. Около результаті можна подойти впредь до висновку, що незалежно від потужності процесора і інших важливих елементів ноутбука, HDD диски все одно будуть передавати інформацію на недостатньому рівні, тому можливості Вашого комп'ютера никак не зможуть повністю використовуватися.
Безумовно, SSD диски, купити які Ви завжди имеете возможность в нашій компанії, володіють більш високою вартістю в порівнянні зі своїми аналогами. 

Слід сказати, що жорсткі диск SSD являє собою спеціальний твердотільний накопичувач. Жорсткі диски SSD на сьогоднішній день отримують все більшу популярність, поступово і впевнено витісняючи звичні HDD диски. Около свою чергу жорсткі диски SSD, купити які Вам пропонує інтернет лавка IMK, забезпечують практично необмежені можливості около вищевказаному напрямку. Ради виправлення подібної ситуації Вам знадобиться задуматися на тим, щоб купити твердотільний диск. При цьому варто підкреслити, що всі переваги, які Ви отримуєте від їх використання, цілком співвідносяться з їх ціною. Його особливість полягає в тому, що він повністю емулюють роботу стандартного жорсткого диска.

 

Запчастини для ноутбуків , як і всяке залізо , представляють особливий інтерес не тільки для професійних сервісних центрів , які займаються ремонтом ноутбуків , але і для звичайного користувача , у якого вийшла з ладу та чи інша запчастина для ноутбука. Чому ? Звичайно ж , ми не заперечуємо , що для серйозних поломок і пошкоджень необхідні певні знання і навички , і в таких випадках слід одразу ж звертатися до сервісного центру. Однак , якщо у Вас всього-навсього відпала кнопка від клавіатури , то замінити її не скрутно і Ви можете зробити це самі. У цій статті ми зробимо короткий огляд для " непосвяченого " ​​користувача про те , з чого ж все-таки складається так Вами улюблений портативний комп'ютер.

У сучасному світі швидкого розвитку технологій та інтернету , ноутбук став являтся невід'ємною частиною навчання, роботи , спілкування та й життям у цілому для багатьох з нас . На технічному ринку зараз представлена ​​величезна безліч різних моделей ноутбуків від декількох десятків виробників. На даний момент ноутбук є незамінним помічником у різних сферах життя. Тому , коли він виходить з ладу дуже багато речей , будь то робота, навчання , спілкування або просто проведення часу переглядом фільму , читанням книг та ін , стають скрутними .

З метою забезпечення мобільності та енергонезалежності , всі запчастини ноутбука мають свої особливості , які відрізняють їх від комплектуючих ПК.

Однак ноутбук на сьогоднішній день не таке вже й дешеве задоволення . Тому при виході -якої запчастини ноутбука скрутно і недоцільно відразу бігти купувати відразу новий ноутбук. Наш сайт ІМК створений для того , щоб продовжує життя Вашого ноутбуку , і присвячений запчастинах для ноутбуків.

Інтернет -магазин ІМК готов допомогти Вам сделать покупку в Коростені або з доставкою по Україні и предлагает Вам величезний асортимент : SoDIMM пам'ять , клавіатури , батареї , блоки живлення , жорсткі диски SSD , жорсткі диски HDD , матриці , мікросхеми , вентилятори , кулери , тачскріни , перехідники , термопрокладки .

× Войти

Или войти через соц. сети: