Корзина
1045 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 19.08.2017 до 20.08.2017, будут обработаны позже. С 21.08.2017 компания продолжит работу в обычном режиме.

Жорсткі диски (Накопичувачі) SSD для ноутбуків

Жорсткі диски (Накопичувачі) SSD для ноутбуків

18.05.16

SSD накопичувачі (твердотільні накопичувачі SSD) поки не настільки широко відомі , як звичні жорсткі диски HDD. Але останнім часом , все більше число користувачів роблять вибір на користь цих більш просунутих пристроїв для зберігання даних.

SSD накопичувач для ноутбука стає популярною альтернативою традиційним жорстким дискам . Це пояснюється в основному тим , що в них не містяться рухомі частини , що забезпечує більш високу швидкість передачі даних. Крім того , вони менш схильні до пошкоджень від впливу фізичних факторів , ніж звичайні жорсткі диски.

Як вибрати SSD накопичувач . По-перше , твердотільні накопичувачі SSD в основному виконані у розмірі 2,5 дюйма. Виняток складають спеціальні серії накопичувачів для різних мобільних пристроїв або накопичувачі , що представляють собою плату розширення PCI Express. Це означає , що SSD жорсткий диск купити можна не тільки для роботи в традиційних настільних комп'ютерах , а й для ноутбуків , ультрабуків і нетбуків.

Велика частина користувачів комп'ютерів ще тільки починають придивлятися до SSD накопичувачів. Як правило їх цікавлять питання терміну експлуатації нового пристрою зберігання даних і особливості установки. Виробники докладають максимум зусиль для збільшення чила можливих циклів запису . При правильному встановленні накопичувача і і його грамотної експлуатації , він здатний прослужити вам не менше трьох років.

Висока швидкість передачі даних робить SSD накопичувачі прекрасною заміною вінчестерам для використання як диск для системного розділу вашого комп'ютера. Швидкість роботи ПК , наприклад , запуск системи , програм і т.д. після встановлення в якості диска для системного розділу SSD накопичувача , збільшується в кілька разів. Це дає можливість робити апгрейд комп'ютерів двох -і навіть трьох -річної давності , істотно підвищивши рівень їх продуктивності.

Додаткові переваги , якими володіють твердотільні накопичувачі несуть за собою і додаткові витрати. SSD накопичувачі розроблені з застосуванням чіпів пам'яті NAND Flash . Ця технологія більш просунута, але , разом з тим і більш дорога .

На щастя , на ssd накопичувачі ціна починає стрімко знижуватися. Це означає , що вартість даної флеш-пам'яті впевнено наближається до вартості традиційних жорстких дисків. Таким чином , нові технології стають більш доступними для пересічних покупців. Це чудова новина для користувачів комп'ютерів - накопичувачі SSD стають більш ефективними і більш довговічними і практичними, ніж звичні для нас жорсткі диски.