Корзина
1045 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 19.08.2017 до 20.08.2017, будут обработаны позже. С 21.08.2017 компания продолжит работу в обычном режиме.
Як правильно доглядати за клавіатурою ноутбука?

Як правильно доглядати за клавіатурою ноутбука?

Як правильно доглядати за клавіатурою ноутбука?

18.05.16

Клавіатура не дарма вважається найбруднішим елементом ноутбука. Вона знаходиться в постійному контакті з пальцями , які далеко не завжди є чистими . І якщо забруднення клавіатури настільного комп'ютера не є чимось страшним , оскільки в крайньому випадку можна купити нову , доларів за двадцять , то з ноутбуками ситуація інша .

Забруднення клавіатури ноутбука - процес цілком натуральний і неминучий навіть якщо ретельно мити руки перед набором ( що виходить дуже рідко) , то пил та інші дрібні частинки все одно будуть сипатися усередину і накопичуватися там роками. Коли їх кількість наближається до критичної позначки , спостерігаються відомі багатьом зависання , гальма в її роботі , дуже повільна реакція на натискання або і зовсім , відмова працювати.

Що робити в такому випадку? Ну , по-перше , якщо клавіатуру свого ноутбука ви ніколи не чистили , доведеться почати з наступного : відкрийте пристрій , переверніть його клавіатурою вниз , підніміть над столом і зробіть кілька різких горизонтальних струшувань . Ви здивуєтеся кількістю сміття , який там скупчився . Потім беремо пилосос ( бажано з можливістю працювати на видув , але якщо ні - вдув теж підійде). Крім пилососа для очищення можна використовувати тонкий пензлик , вологі та сухі серветки. З нескладними проблемами на кшталт попадання шматочків їжі і хлібних крихт в клавіатуру також можна впоратися за допомогою пилососа.

Більш запущений випадок - це коли за ноутбуком працювали брудним руками. Справа в тому , що в процесі роботи руки потіють і жир скочується разом з пилом , лупою , частинками їжі і так далі. Вся ця горюча суміш після натискань на клавіші виштовхується на їх край , а потім і в зазори , звідки падає на підкладку. Оскільки це процес постійний , клавіатура в буквальному сенсі забивається цією масою , і допомогти тут може тільки розбирання , зняття клавіатури і ручна чистка кожної клавіші і підкладки. Добре , якщо клавіатура знімна , в іншому випадку доведеться користуватися послугами сервісного центру .

І нарешті , рекомендації по догляду за клавіатурою. Протирати клавіші розчином спирту або вологими серветками потрібно як мінімум раз на тиждень. Звичайно , перед виконанням цієї процедури ноутбук потрібно вимкнути. Хоча б раз на пару тижнів потрібно пилососити клавіатуру (звичайний пилосос з цим завданням часто справляється навіть краще спеціального комп'ютерного ) .

Виконуйте ці прості рекомендації і клавіатура вашого ноутбука прослужить вам вірою і правдою довгі роки , вона розрахована на весь період його експлуатації.