Корзина
1045 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC

Чому не працює клавіатура ноутбука?

Чому не працює клавіатура ноутбука?

18.05.16

Можливі причини поломки

Іноді у власників ноутбуків виникає ситуація , коли не працюють клавіші на клавіатурі ( всі або деякі з них). Ознаками цього є нечітке (наприклад , подвійне ) спрацьовування клавіш або навпаки - немає жодної реакції при натисканні на них. Зрозуміло , що набір тексту і просто управління програмами в такому випадку стає вельми проблематичним і навіть часом дратівливим ! Причин , чому перестала нормально працювати клавіатура , може бути багато. При цьому їх можна розділити на три основні категорії:

  • Заводський брак або неякісні компоненти . Зазвичай , несправності такого роду усуваються по гарантії виробника і наслідків вони не мають.
  • Неакуратні дії користувачів під час експлуатації пристрою. Саме тому виробники ноутбуків рекомендують зберігати їх у спеціальному чохлі або сумці і дотримуватися обережності при роботі.
  • Програмні несправності , які призводять до відсутності будь-якої реакції на натиснення клавіш і просто не дають нармально працювати за пристроєм . Для їх усунення потрібне комплексна діагностика .

Кращий варіант ремонту - звернутися до професіоналів

Нерідкі випадки , коли власник ноутбука тримав його на колінах і , відвернувшись , випадково залив рідиною зразок кави , чаю або солодкої води. В результаті попадання вологи всередину може початися окислення контактів клавіш , і вони перестають виконувати свої функції. Ремонт в такому випадку полягає в промиванні контактів спеціальною рідиною і подальшої їх просушування .

Ще однією причиною , чому заїдають клавіші , може бути потрапляння частинок пилу або дрібного сміття під них. Зазвичай достатньо розібрати і почистити цей вузол для відновлення його працездатності.

Ситуація , коли не працює клавіатура на ноутбуці дуже неприємна, щоб вирішити її з найменшими втратами зверніться до сервісного центру « IMK ». Наша компанія виробляє обслуговуванням і ремонт ноутбуків всіх відомих марок:

  • Acer
  • Asus
  • Apple
  • Sony
  • та багатьох інших

При цьому ми забезпечуємо усунення несправностей будь-якого рівня складності. Досвідчені майстри проведуть безкоштовний огляд відмовив пристрої та максимально швидко визначать причину , чому не працює клавіатура ноутбука. Ми використовуємо в роботі тільки найсучасніше обладнання.

Якщо ремонт пошкоджених деталей неможливий або його вартість занадто висока , то більш доцільним варіантом буде заміна всього клавіатурного блоку цілком.

Величезний накопичений досвід в області сервісу та ремонту портативних комп'ютерів різних моделей дозволяє нам гарантувати високу якість виконаних робіт. При необхідності наші фахівці здійснюють безкоштовний виїзд на будинок до клієнта. Також надаються послуги кур'єрської доставки відремонтованих ноутбуків на вказану адресу . Тому не варто впадати в зневіру , якщо у вас перестала працювати клавіатура улюбленого пристрою. Просто зверніться до нас в сервісний центр « IMK » , і ми в будь-який час прийдемо до вас на допомогу !