Корзина
1046 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC
Чому перегреваеться ноутбук і перші симптоми поломки.

Чому перегреваеться ноутбук і перші симптоми поломки.

Чому перегреваеться ноутбук і перші симптоми поломки.

18.05.16

У першу чергу , проблемою всіх ноутбуків може служити перегрів ноутбука , винен у цьому найчастіше власник , а не виробник. У деяких випадках це може призвести до виходу з ладу материнської плати і процесора , а за ними і відеокарти , жорсткого диска , проблем буває дуже багато через це , але все поправимо , вам просто треба періодично чистити ноутбук від пилу , не приходити в лють від не коректною , повільної роботи ноутбука.

Чистку ноутбука може зробити будь-який, навіть дитина. Просто відкрутити від 5-9 болтів знизу ноутбука на кришці. Під нею ви побачите вентилятор , іншими словами кулер , його зняти і вичистити пил. Це основна причина поломок . Крім того, один раз на два роки потрібна заміна термопасти . До виключень відносяться системи охолодження , пил в яких збирається на радіаторі , дістатися до якого може тільки фахівець , тому як потрібно повне розбирання ноутбука. Та й самостійна розбирання ноутбука , все ж не рекомендована в домашніх умовах і без наявності відповідної освіти , інструменту , навичок , або людини має досвід в розборі пристроїв даного типу. Чи не переоцінюйте свої можливості!

Найбільш поширеними проблемами ноутбука виникають при несправній системі охолодження є:

- Не включається ноутбук ;
- Не працюють у ноутбука деякі порти , наприклад USB;
- По екрану ноутбука смуги йдуть ( вертикальні або горизонтальні ) , брижі ;
- Ноутбук вимикається після декількох секунд / хвилин роботи роботи .

Не включається ноутбук або не працюють у ноутбука деякі порти . При перегрів ноутбука може згоріти мікросхема , іменована " Південний міст " . Дана мікросхема відповідає за роботу низькошвидкісних інтерфейсів і старт ноутбука. Простіше кажучи , відповідає за роботу портів ноутбука , наприклад порту USB. При повному виході з ладу мікросхеми " Південний міст " , ноутбук не включається. При частковому виході з ладу Південного моста - ноутбук працює , але на ньому можуть не працювати з деякі порти , наприклад порт USB. Також при перегріві може вийти з ладу " Північний міст " мікросхема , яка відповідає за високошвидкісні інтерфейси , наприклад за "спілкування" з ноутбука оперативною пам'яттю , відеокартою , шиною . За таких поломки , для ремонту ноутбука потрібна заміна мікросхем - Південного або , і Північного моста.

По екрану ноутбука смуги йдуть ( брижі ) :

Висока температура всередині ноутбука , внаслідок перегріву , може призвести
до відшарування від материнської плати процесора відеокарти. Часткова втрата контакту між материнською платою і процесором відеокарти призводить до втрати сигналу , результатом чого і є смуги і брижі по екрану ноутбука.
Процесор можна спробувати припаяти до материнки назад, проте , як і у випадку з мостами , є ризик виходу з ладу самої материнської плати . Крім того , на ноутбуці з пропаяв чіпом відеокарти вже не рекомендується грати в 3D -ігри і запускати програми , сильно навантажують відеокарту , наприклад , програми 3D -графіки , дизайну , креслення і т.д.

Існує думка, що при пропайкой процесора відеокарти , від високих температур , в процесорі відбуваються зміни на фізичному рівні і він стає більш схильний до високих нагріванням . Ті програми , які раніше не викликали труднощів у процесора відеокарти , тепер нагрівають процесор значно сильніше. Саме тому при такому відремонтованому ноутбуці доведеться відмовитися від використання деяких програм.

Ноутбук вимикається після кількох секунд або хвилин роботи:

Вимкнення происходи внаслідок перегріву і мимовільного відключення процесора. Це найбільш легкий варіант ремонту , достатньо розібрати ноутбук і повністю його прочистити , оновивши термопасту процесора. Термопаста - м'який шар між процесором і радіатором , що забезпечує процес теплопередачі від процесора до радіатора .

Не використовуйте на диванах  ноутбук , м'яких поверхнях , ковдрах та ліжках , що закривають отвори вентиляційні ноутбука і тоді ноутбук прослужить вам довго без якого або ремонту.

У випадку якщо у вас виникли труднощі в самостійному чищенні ноутбука або ви не хочете ризикувати своїм пристроєм вашими даними - фахівці нашого сервісного центру допоможуть вам у вирішенні проблем з ноутбуком.

Телефонуйте за номером ( 093 ) 050-10-03 та отримайте докладну консультацію.