Корзина
1045 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 19.08.2017 до 20.08.2017, будут обработаны позже. С 21.08.2017 компания продолжит работу в обычном режиме.
Проблеми і перегрів системи охолодження в ноутбуках.

Проблеми і перегрів системи охолодження в ноутбуках.

Проблеми і перегрів системи охолодження в ноутбуках.

18.05.16

Однією з найпоширеніших проблем , при яких потрібно ремонт ноутбуків , є перегрів ноутбука. Найчастіше причиною цьому є несправна система охолодження або її окремі компонентів. При помітному перегріванні потрібно відразу ж звернутися в сервісний центр з ремонту ноутбуків і ні в якому разі не варто з цим затягувати , адже це може призвести до більш серйозних проблем . У корпусі ноутбука досить мало місця і всі деталі знаходяться в безпосередній близькості один від одного , тому при недостатньому охолодженні може вийти з ладу кілька компонентів. Ціна на їх заміну в сервісному центрі по ремонту ноутбуків може виявитися близька до вартості самого ноутбука , тому краще не ризикувати і вчасно звертатися до професіоналів.

Система охолодження традиційно представляє собою набір кольорів , які запобігають перегрів ноутбука і виводять гаряче повітря з корпусу. Першими ознаками того , що система охолодження несправна , є: гучна робота кулерів , перегрів ноутбука і повільна робота програм і всієї системи. У такому випадку потрібно задуматися про звернення в сервісний центр для діагностики та виявлення несправності .

Ще однією поширеною проблемою системи охолодження ноутбука є її засмічення . Пил поападает в ноутбук різними способами і осідає на лопатях кулерів , що через деякий час викликає збої в його роботі. Щоб цього не сталося , рекомендується раз на рік проводити повне очищення всіх компонентів ноутбука. Займатися цим самостійно настійно не рекомендується , адже є ризик пошкодити деякі деталі , та й очистити все від пилу навряд чи вдасться в домашніх умовах без спеціального обладнання та певних знань . Для цього краще звернутися в сервісний центр , де проведуть повне очищення ноутбука і тим самим запобіжать можливі збої в його роботі .

Провести діагностику , чистку або заміну системи охолодження вам допоможе наш сервісний центр в Коростені.