Корзина
1045 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 19.08.2017 до 20.08.2017, будут обработаны позже. С 21.08.2017 компания продолжит работу в обычном режиме.
Основні проблеми поломки ноутбуків і комп'ютерів.

Основні проблеми поломки ноутбуків і комп'ютерів.

Основні проблеми поломки ноутбуків і комп'ютерів.

18.05.16

З кожним роком кількість моделей ноутбуків на ринку значно збільшується. У кожного виробника існують різні лінійки ноутбуків і часто вони схожі за характеристиками і навіть дизайну . Це лише ускладнює вибір при купівлі нового портативного комп'ютера , тому все більше користувачів орієнтуються на відгуки про тих чи інших моделях . Це часто допомагає зробити правильний вибір і уникнути проблем у майбутньому.

Які ж найпоширеніші несправності ноутбуків , згідно з відгуками їхніх власників ? Постараємося в цьому розібратися .

Більша кількість претензій припадає на якість збірки і комплектуючих ноутбуків. Це викликає часті поломки , малий термін експлуатації і великий відсоток бракованих моделей на ринку . Звичайно , приємного мало , адже купуючи нову техніку , хочеться отримати повністю справний пристрій, який прослужить не один рік. Крім цього , користувачі часто скаржаться на високий рівень шуму кулерів і жорстких дисків , проблемну систему охолодження і слабкі батареї. Ноутбук - це мобільний пристрій, який розраховано на автономну роботу , і якщо він розряджається за годину роботи в щадному режимі , а при цьому ще жахливо шумить і постійно перегрівається , то постає питання про заміну такого пристрою на щось більш підходяще.

Наступними в списку популярних проблем йдуть скарги на погане сервісне обслуговування. Для багатьох власників , ремонт ноутбуків є хвора темою. Це викликано частими відмовами офіційних сервісних центрів проводити гарантійний та післягарантійний ремонт з тих чи інших причин , або ж його високою вартістю . А в деяких випадках сервісного центру просто може не виявитися у вашому регіоні. Єдиним правильним рішенням у такому випадку буде пошук професіоналів , готових провести ремонт вашого ноутбука. Для цього ви можете звернутися в наш сервісний центр у Коростені , в якому фахівці проведуть повну діагностику і виконають повний ремонт у найкоротші терміни.

Третє місце зайняли скарги на проблеми в експлуатації. Це можуть бути рідкісні та маловідомі комплектуючі , до яких неможливо знайти відповідні драйвера , мазке покриття корпусу , на якому залишається кожен відбиток пальця , незручна клавіатура та інші . Таких проблем може бути дуже багато і вони можуть розрізнятися у різних модифікацій однієї і тієї ж моделі .

Важливо пам'ятати , що описані вище проблеми не відносяться до певної моделі і можуть виникати лише у малої частини користувачів . Також , виробники часто виправляють недоліки в нових моделях і модіфікаях .