Корзина
1046 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC
Профілактика несправностей у роботі з ноутбуком.

Профілактика несправностей у роботі з ноутбуком.

Профілактика несправностей у роботі з ноутбуком.

18.05.16

У кожного власника ноутбука може наступити момент , коли його портативний комп'ютер почне працювати зі збоями або просто відмовиться включатися. Причин цьому може бути багато , але існує ряд часто виникаючих проблем , які ми розглянемо .

Найчастішою проблемою вважається перегрів ноутбука і чим потужніший комп'ютер , тим вища ймовірність виникнення цієї проблеми. Вся справа у високопродуктивних чіпах , які нагріваються до високих температур під час інтенсивної роботи і при недостатньому охолодженні просто виходять з ладу. Щоб уникнути подібних проблем , слід раз на рік проводити профілактику . Справа це нескладне і полягає в заміні термопасти і очищенню кулерів. Такого роду обслуговування пропонує практично будь сервісний центр з ремонту ноутбуків.

Наступною серйозною проблемою є пролита ноутбук рідину , причому абсолютно будь-яка. Звичайно , пролита на клавіатуру кола завдасть значно більше шкоди , ніж те ж кількість звичайної води , але не варто сподіватися на краще і сидіти склавши руки. Будь-яка рідина може завдати непоправної шкоди ноутбуку , тому потрібно відразу ж вийняти акумулятор і звернутися в найближчий сервісний центр .

Ще одним слабким місцем ноутбуків вважається жорсткий диск і це виправдано. Навіть у вимкненому стані при транспортуванні виникають поштовхи і вібрації , які можуть негативно позначаються на подальшій роботі накопичувача , а про серйозні ударах або падіннях ноутбука і говорити не варто. Тому варто регулярно проводити резервну копію важливих даних на зовнішніх накопичувачах . Це дозволить уникнути втрати інформації та позбавить власника ноутбука від зайвих стресів при його поломки.

Існують і інші проблеми , які можуть виникнути в будь-який момент . Як правило , це несправності в роботі клавіатури або зарядного пристрою , розхитані порти та інші поломки , що виникають з вини самого користувача . Тому краще мати завжди під рукою запасний блок живлення або USB клавіатуру , щоб у випадку непередбаченої ситуації було чим замінити що вийшла з ладу частину.