Корзина
1046 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC

Правила ремонту ноутбуків на дому.

Правила ремонту ноутбуків на дому.

18.05.16

Багато власників ноутбуків стикаються з ситуацією , коли їх портативний комп'ютер починає давати збої , перегріватися і самостійно відключатися. Часто причиною такої поведінки стає засмічення системи охолодження. У такому випадку варто звернутися в сервісний центр з ремонту ноутбуків , де професіонали за допомогою спеціального обладнання проведуть повне очищення вашого комп'ютера в найкоротші терміни. Але якщо такої можливості немає , то можна спробувати зробити подібний ремонт ноутбуків на дому. Важливо пам'ятати , що спроби провести будь-який самостійний ремонт можуть до призвести до деяких компонентів ноутбука або всієї системи , тому проводяться вони на свій страх і ризик. Часто відновлення ноутбука після невдалої спроби відремонтувати його самостійно коштує набагато дорожче , ніж виконання цього ремонту у відповідному сервісному центрі по ремонту ноутбуків.

Якщо ви вирішили самі провести очищення системи охолодження або ремонт ноутбука , то потрібно пам'ятати про декілька фажних речах :

  1. Перед будь-якими маніпуляціями з ноутбуком його потрібно відключати від мережі електроживлення і виймати акумулятор.
  2. Завжди використовуйте антистатичний браслет . Він допоможе запобігти виникненню статичної електрики, яка може бути Опса для деяких вузлів ноутбука.
  3. При необхідності видалити компаунд (чорна смола на деяких платах ) або замінити мікросхему слід мати під рукою термоповітряні станцію.
  4. Ну і найважливіше , що потрібно мати , здійснюючи самостійний ремонт ноутбука , це нові запчастини , які будуть встановлені в ноутбук. Рекомендується використовувати оригінальні деталі , які офіційно підтримуються виробником .

Виконуючи ці прості правила ви зможете провести ремонт своїми руками з меншими ризиками . Головне , робити все не поспішаючи , адже в такій роботі поспіх ні до чого.

Якщо ремонт пройшов невдало або ви просто вирішили не ризикувати , займаючись самостійним ремонтом ноутбука , то звертайтеся в наш сервісний центр у Коростені , де в найкоротші терміни проведуть ремонт або заміну несправних компонентів вашого ноутбука , а також профілактику та очищення всієї системи , в тому числі і системи охолодження.