Корзина
1046 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC

Як замінити вінчестер в ноутбуці самому.

Як замінити вінчестер в ноутбуці самому.

18.05.16

Для заміни жорсткого диска в ноутбуці необхідно враховувати кілька особливостей цього пристрою. Природно, потрібно звернути увагу на його розмір і тип підключення до материнської плати.

Інструкція

1. Начніте з визначення виду з'єднання жорсткого диска з мобільним комп'ютером. Встановіть програму Speccy і запустіть її. Після завершення збору відомостей про підключені пристроях перейдіть в меню " Жорсткий диск". Знайдіть пункт « Інтерфейс » і подивіться його значення . У сучасних ноутбуках використовуються SATA- вінчестери.

2. Определітесь з об'ємом пам'яті майбутнього жорсткого диска. Якщо ви власник порівняно старого мобільного комп'ютера , не варто купувати занадто великий вінчестер. Це пристрій може працювати значно повільніше або некоректно .

3. Теперь витягніть старий жорсткий диск , щоб визначити відповідний розмір нового. У даному випадку все залежить від моделі ноутбука. Якщо в даному мобільному комп'ютері жорсткий диск розташований в окремому відсіку , просто відкрутіть один або два шурупи з нижньої сторони ноутбука. Відкрийте кришку і акуратно витягніть старий вінчестер. Зазвичай для цього потрібно трохи посунути пристрій від слота , до якого він підключений. Виконуйте цей процес акуратно , щоб не пошкодити жилки коннектора.

4. Еслі є можливість, то вивчіть схематичне зображення вашого ноутбука , що знаходиться в інструкції. Зазвичай там вказано місце розташування пристроїв , які можуть бути від'єднані без повного розбору мобільного комп'ютера .

5. Іногда для вилучення вінчестера необхідно повністю зняти нижню стінку. Виконайте цю процедуру і відключіть старий жорсткий диск . Придбайте новий вінчестер , попередньо переконавшись у тому , що він вільно уставиться в ноутбук . Краще використовувати для порівняння старий диск .

6. Виполніте підключення нового вінчестера до потрібного слоту . Увімкніть ноутбук і відкрийте меню BIOS. Переконайтеся в тому , що новий пристрій підключено правильно . Встановіть операційну систему на новий жорсткий диск і виконайте його дефрагментацію .