Корзина
1046 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC
Коли потрібна чистка системи охолодження ноутбука від пилу.

Коли потрібна чистка системи охолодження ноутбука від пилу.

Коли потрібна чистка системи охолодження ноутбука від пилу.

18.05.16

Для багатьох , мені здається , буде великим відкриттям дізнатися , що ноутбук потребує постійного і дуже акуратному догляді . Зазвичай все відбувається так - пил протер сухою ганчіркою - і працюєш далі . А потім раз - і перегрівся наш ноутбук.

І добре , якщо ви це вчасно помітите , а то може спочатку й згоріти небудь. Процесор , наприклад , або відеокарта. І тоді в сервісному центрі вам доведеться платити не тільки за чистку , а й за заміну комплектуючих . Так що чищення ноутбука - це наше все.

Так як же позбавити ноутбук від пилу ? Зовні це зробити найпростіше - протерти ганчіркою. Простіше - це так, але це далеко не найкраще рішення. У магазинах комп'ютерної техніки ви завжди можете купити серветки для очищення оргтехніки , і ось саме ними і потрібно користуватися. Рекомендуємо купити антибактеріальні , так як клавіатура найчастіше є таким розсадником бактерій , що якщо подивитися на цю справу в мікроскоп - страшно стане . А тепер згадайте , скільки разів ви їли перед ноутбуком і чіпали одночасно і їжу , і клавіатуру ? Злякалися ? Це добре . Купуйте антибактеріальні серветки , і буде вам щастя .

А ще під клавішами часто скупчуються крихти (ну що поробиш , мало хто не їсть перед ноутбуком ) . Їх можна видалити за допомогою спеціальної насадки на пилосос або скористатись готовим рішенням - спеціальним пилососом для комп'ютера , яке працює через порт USB. Правда , багато користувачів нарікають на те , що у такого пилососа мало потужності , щоб добре очистити простір під клавішами. У цьому випадку радимо пошукати такий пилосос , який підключається до електромережі.

Ну і , нарешті , найбільше пилу знаходиться всередині ноутбука і саме від цього він може грітися , гальмувати і ламатися. Якщо ви досить добре орієнтуєтеся в розкручуванні ноутбука , і після цього у вас не залишається зайвих шурупів - то вперед , розкручуйте ноутбук , беріть м'яку пензлик і чистіть . Якщо ні - вас пряма дорога до сервісного центру. Вже там- то точно зроблять все , як треба. До речі , внутрішню чистку ноутбука потрібно проводити не рідше разу на рік. І тоді він довго буде служити вам вірою і правдою.