Корзина
1046 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC

Ремонт комп'ютерів-моноблоків

Ремонт комп'ютерів-моноблоків

18.05.16

Зараз у багатьох магазинах техніки ви можете побачити у продажу апарати зовні схожі на монітор або телевізор під назвою моноблок. За своєю суттю це комп'ютер , який укладений у корпус з дисплеєм і аудіосистемою. Плюсами цього пристрою є компактність , стильний дизайн і функціональність персонального комп'ютера.

Чим же моноблоки відрізняються від комп'ютерів ? В основному в застосуванням - у моноблоках екран набагато більше , ніж в ноутбуці і робота з мишею і клавіатурою є більш комфортною. Також у моноблоках може бути ТВ- тюнер і сенсорний екран. Саме тому моноблок - це ідеальний комп'ютер для дому , правда , тільки в тому випадку , якщо вам не потрібна висока продуктивність для ігор.

З недоліків - така техніка має складності з поліпшенням або заміною її запчастин. Правда , якщо врахувати цільову спрямованість цих апаратів , ця процедура робитиметься не дуже часто.

Моноблоки навіть більш надійні , ніж ноутбуки або ПК завдяки фірмовим запчастинах , якісної збірці і стаціонарного використання. Але і моноблок може зламатися.

Основні поломки моноблоків

  1. Екран моноблока чорний , при цьому кулер шумить , індикатори блимають - вийшов з ладу відеокарта , екран або шлейф. Потрібно провести діагностику , щоб виявити що саме зламалася і відремонтувати або замінити компоненти .
  2. Неккоректно або зовсім не читаються оптичні диски - заміна або ремонт приводу, моноблок потрібно нести в сервісний центр.
  3. Апарат не включається - проблема в материнській платі , блоці живлення або процесорі . Потрібно виявити в чому несправність і відремонтувати або замінити елемент .
  4.  Система не завантажується , або синій екран , при експлуатації чути клацання - пошкоджений жорсткий диск , потрібно його ремонт ( якщо проблема з файловою системою ) або заміна (якщо пошкодження фізичного характеру ) .
  5. Апарат самостійно перезавантажується або вимикається - це вказує на перегрів відіочіпа , пам'яті або процесора. Щоб виявити в чому саме справа - потрібно здавати в сервіс центр на діагностику. Причини перегріву - пил всередині моноблока або несправність компонента. Рішення проблеми - заміна несправної деталі або її ремонт . Щоб моноблок не перегрівається і в ньому не накопичувалася пил - його потрібно раз на рік носити в СервісЦентр на профілактичну чистку.
  6. Не реагує чи погано реагує на дотики сенсорний екран - сенсор несправний , потрібна його заміна .
  7. Система при включенні не знаходить дисководи і жорсткі диску - несправність південного мосту материнської плати . Ця запчастину не лагодиться , а випаюється і замінюється на нову.
  8.  Моноблок не працює , при включенні чутні звукові сигнали спікера - несправний якийсь внутрішній компонент - контролер , відеочип , пам'ять - потрібно провести діагностику і ремонт несправного компонента.
     

Ремонт моноблоків дуже складно провести в домашніх умовах , з такою технікою слід звертатися в СервісЦентр , де є кваліфіковані майстри і спеціальне обладнанням для діагностики і ремонту такої техніки .