Корзина
1046 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC

Ремонт та заміна роз'ємів живлення ноутбука.

Ремонт та заміна роз'ємів живлення ноутбука.

19.05.16

Одним з найбільш слабких елементів ноутбука є роз'єм живлення . Крім того , він постійно піддається великим навантаженням , тому зношується він дуже швидко.
Визначити поломку роз'єму живлення можна по багатьом симптомам. Штекер під час роботи сильно нагрівається або працює тільки , коли поміщений в певне положення . Акумулятор перестає заряджатися або заряджається тільки тоді , коли штекер знаходиться в певному положенні. Штекер не утримується в роз'ємі живлення або має деякий люфт. Ноутбук вимикається , якщо ви доторкуєтесь кабелю живлення.
Зверніть увагу на те , що пошкоджений роз'єм живлення рано чи пізно призведе до поломки акумулятора ноутбука , а також може бути причиною перегорання ланцюгів материнської плати та багатьох інших поломок , причиною яких є нестабільна напруга . Саме тому якщо ви помітили які-небудь ознаки поломки роз'єму живлення , необхідно провести його ремонт або заміну.
І ремонт ноутбука і заміна роз'ємів живлення тягне за собою повне розбирання ноутбука , оскільки потрібно вивільнити плату ноутбука. Але основна складність полягає не в цьому , а в випоюванні зламаного роз'єму живлення з текстолітової плати . Цю операцію неможливо провести без спеціального інструменту і спеціальних навичок відточених досвідом роботи. Тому не варто братися за такий ремонт , якщо ви не впевнені у своїх силах. Найкраще буде , якщо ви звернетеся до досвідчених фахівців , які знають свою справу.