Корзина
1046 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC

Не працює ноутбук. Причини. Чому і що робити?

Не працює ноутбук. Причини. Чому і що робити?

19.05.16

Найчастіше зрозуміти , чому не працює ноутбук не можливо , не глянувши на нього. Так трапляється , тому що симптоми , які називають власники , неоднозначні або поломка не має яких або зовнішніх проявів. В інших же випадках можна зрозуміти , чому не працює ноутбук , досить просто знати симптоми несправностей. Нижче ми наведемо деякі з них.
Екран ноутбука не працює або працює неправильно.
Існує кілька причин , за якими може не працювати дисплей ноутбука. І не всі викликані механічними впливами на нього.
1) Якщо ви включаєте ноутбук , але екран не загоряється і при цьому не чути роботи кулерів і вінчестера комп'ютера то , швидше за все дисплей тут не причому. Найчастіше причиною таких поломок є несправність в системі живлення або збої в роботі материнської плати .
2) При включенні ноутбука загоряються світлові індикатори , чутні звуки роботи кулерів , але немає зображення на екрані , і не працює жорсткий диск . У цьому випадку вам слід перевірити працездатність оптичних дисків , якщо вони також не працюють , то можна стверджувати , що сталася поломка материнської плати .
3) Якщо під час включення ноутбука всі пристрої працюють правильно , але немає зображення на екрані , значить , проблема полягає в матриці ноутбука. Зокрема могла згоріти підсвічування екрану , пошкодитися шлейф або мікроконтролер. Точно визначити , що вийшло з ладу , можна тільки , розібравши ноутбук.
4) Якщо все працює правильно , але на моніторі ноутбука видно вертикальні або горизонтальні смуги. Те , швидше за все , проблема полягає в відеокарті , матриці або шлейфі .
Вінчестер не працює або працює неправильно.
Як і у випадку з дисплеєм існує безліч причин , за якими жорсткий диск може не працювати або працювати неправильно . І не кожна з них пов'язана з неполадками в самому вінчестері.
1) Якщо під час включення ноутбука працюють і інші пристрої , такі , як: вентилятор або екран. Те , швидше за все , проблема полягає в елементах живлення ноутбука.
2) Якщо жорсткий диск не визначається в БІОС або в операційній системі вашого ноутбука або стукає під час роботи то , швидше за все , є ушкодження жорсткого диска.
3) Якщо операційна система працює правильно , але виникають проблеми при переміщенні або копіюванні файлів то , швидше за все , мають місце пошкодження файлової системи.