Корзина
1045 отзывов
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 19.08.2017 до 20.08.2017, будут обработаны позже. С 21.08.2017 компания продолжит работу в обычном режиме.

Перегрівається ноутбук?

Перегрівається ноутбук?

19.05.16

Що робити , якщо перегрівається ноутбук ?

Як відомо , перегрівання ноутбука може викликати його поломку , а то й повну відмову. Для того щоб це не сталося необхідно доглядати за своїм лептопом . Ось кілька порад , які однозначно знадобляться вам .

Якщо у вашому ноутбуці постійно працює вентилятор , то це , як правило , створює фоновий шум . У застарілих моделях портативних комп'ютерів є налаштування роботи вентилятора - постійно або на вимогу. Звичайно , в більшості сучасних гаджетів режим налаштувань відсутня. Тому , найімовірніше , вам доведеться почистити вентилятор . Знайти його не складе великої праці , для цього потрібно лише перевернути ноутбук і на зворотному боці ви знайдете грати. Не забувайте про те , що перед тим як починати будь-які роботи з ремонту ноутбука , його необхідно його вимкнути.

Для того щоб перевірити чи не засмічений вентилятор , потрібно дути в протилежний бік руху повітря . Якщо ж результат показав наявність пилу , то вам однозначно потрібно почистити вентилятор .

Прочистити вентилятор можна за допомогою пилососа. Так-так , ви не помилилися, саме пилососа. Перш за все, його потрібно виставити на найменшу потужність . Дія відбувається наступним чином : ви повинні приставити пилосос до вентилятора на 10-15 секунд. Таку чистку необхідно проводити періодично .

Трапляється так , що виробники недопрацьовують систему охолодження до кінця. Зверніть увагу на те , де у вашого лептопа знаходиться вентилятор , чи не закритий він при роботі? ! Скажімо , проміжок між столом і ноутбуком занадто малий , саме тому вентилятор не може впоратися з охолодженням. Ви можете купити спеціальну підставку , яка вирішить дану проблему. Можна , звичайно , не витрачати занадто багато коштів і просто підняти задню частину за допомогою сірникових коробок , касет і інших підручних засобів.

Якщо після всіх « рятувальних » дій ваш ноутбук не став працювати краще , то , швидше за все , що його потрібно буде віддати в сервісний центр .