Корзина
1041 отзыв
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC

Коли потрібна заміна матриці

Коли потрібна заміна матриці

20.05.16

Матриця - це вкрай крихкий елемент монітора ноутбука, що відповідає за виведення зображення на екран. Бувають випадки, коли матрицю вдається полагодити, але найчастіше, на жаль, потрібно саме її заміна. Адміністрація сайту immk.com.ua настійно рекомендує робити заміну матриці за допомогою фахівця. За консультацією з підбору потрібної матриці ви можете звернутися до наших менеджерів. Для цього вам необхідно знати модель ноутбука, для якого потрібна матриця.

Розглянемо кілька випадків, в яких потрібна заміна матриці.

Випадок перший: при включенні екран залишається темного кольору. Варіантів поломки може бути два. Перший - це проблема у відеокарті, другий - проблема в самій матриці. Щоб переконатися у справності відеокарти, необхідно підключити до ноутбука зовнішній монітор. Якщо зображення на моніторі з'явилося, то з великою часткою ймовірності проблема в матриці, а з відеокартою все гаразд. Можна спробувати розібратися самим, але краще звернутися в сервісний центр - там ви отримаєте кваліфіковану допомогу, і рада яку матрицю следет придбати для вашого ноутбука.

Випадок другий: зображення на екрані присутня частково, або спотворено смугами. Такий дефект зображення прямо вказує на проблеми з матрицею. Причому, відображення частини картинки або вертикальні смуги вказують зазвичай на проблеми в шлейфах матриці. Якщо ви натиснете на край монітора, то виявите, що колір смуги змінюється або пропадає зображення частково пропадає. Ця проблема ускладнюється тим, що шлейфи найчастіше не підлягають ремонту, тому ми рекомендуємо не випробовувати долю і не лізти з паяльником до цієї тендітної конструкції, а краще звернутися до фахівців.

Чому виникають проблеми з матрицею? Як їх уникнути? Наскільки дорого міняти матрицю? Про це та багато іншого в наших наступних статтях. Бережіть свої ноутбуки і звертайтеся тільки до професіоналів.