Корзина
874 отзыва
Стань нашим постоянным клиентом и получай скидкиПодать заявку
Оригинальные запчасти к ноутбукам и планшетам
+380930501003
+380
93
050-10-03
+380
93
050-10-03
Life
+380
68
326-47-47
Kyivstar
+380
95
588-67-63
MTC

ВИБІР ЗБІРКИ НОУТБУКА

ВИБІР ЗБІРКИ НОУТБУКА

20.05.16

Отже, російські виробники повинні грамотно і кваліфіковано проводити збірку комплектуючих ноутбуків. Для цього потрібно: або знайти кваліфікованих фахівців з досвідом роботи, або ж навчати цьому людей, які не мають спеціальної освіти. Підібрати досвідчених людей набагато складніше - адже своїм знанням вони можуть знайти більш «дороге» застосування, ніж працювати за 300-500 у.е. Виробник також повинен правильно організувати контроль над виробництвом.
Спочатку складають комплектність ноутбука - інакше кажучи, відбирають необхідні для конкретної моделі комплектуючі. Потім кожна деталь оснащується штрих-кодом і до неї прикладається запис, яка розповість які комплектуючі знаходяться на тому чи іншому піддоні. Це потрібно для того, щоб не відбувалося помилок при складанні. Адже якщо комплектуючі для однієї моделі ноутбука поставити в іншу, то цілком можна закінчити ремонтом такого ноутбука. А, зчитуючи інформацію зі штрих-кодів, майстер отримує дані - яка конкретно модель ноутбука знаходиться у нього. На початковому етапі складання відбувається інтеграція операційної системи. Вибрати необхідну знову допоможе «путівка», в якій знаходяться записи про ноутбук. У виробників, які виробляють малі обсяги, копіювання відбувається за допомогою підключення вінчестера ноутбука до потрібного ПК, звідки і відбувається копіювання образів. У більш великих виробників є спеціальне обладнання, завдяки якому можна копіювати образи відразу на кілька носіїв.
Саме завдяки таким штрих-кодами, ймовірність, що в неякісній збірці або погану роботу ноутбука буде присутній людський фактор, зводиться до мінімуму.